شارژ ایرانسل

فال حافظ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات
!Electronic & Technique & Computer _ 7 days a week And 24 hours a day Available
 

جمعه 21 تیر 1392

برنامه نویسی فقط با رسم فلوچارت

کلمات کلیدی : برنامه نویسی فقط با رسم فلوچارت , فلوکد ,


یکی از مشکلاتی که غالباً  با آن روبه رو هستیم، چگونگی برنامه نویسی برای پروژه است.

در واقع اکثر اوقات همه چیز مهیاست به جز برنامه نویس!! شاید یکی از دلایل ضعف در برنامه نویسی، مشهود نبودن روند کار باشد. لذا کمپانی  Matrix Multimedia  برای رفع این مشکل، نرم افزار برنامه نویسی برای انواع میکروکنترلرها با رابط گرافیکی طراحی کرده است، که فقط با رسم فلوچارت و الگوریتم برنامه، بدون تجربه برنامه نویسی می توان به نتیجه مطلوب رسید.Flowcode V5 crack 300x142 برنامه نویسی فقط با رسم فلوچارت

در واقع اگر ما بتوانیم فلوچارت جزء به جزء پروژه خود را رسم کنیم، آن موقع دیگر زحمت کد نویسی که خود پروسه ای وقت گیر است را حذف نموده ایم.

flowcodV5 150x150 برنامه نویسی فقط با رسم فلوچارت flowcode v5 full 150x150 برنامه نویسی فقط با رسم فلوچارت Flowcode 150x150 برنامه نویسی فقط با رسم فلوچارتFlowcode Support Package for AVR 150x150 برنامه نویسی فقط با رسم فلوچارت

البته لازم به ذکر است استفاده از این نرم افزار به طور مطلق توصیه نمی شود.خصوصاً برای دوستانی که رشته ی تحصیلی آنها مرتبط با برنامه نویسی میکروکنترلرهاست. این برنامه بیشتر به دوستانی پیشنهاد می شود که یادگیری تخصصی برنامه نویسی برای آنها جزو باید ها به حساب نمی آید.

شما می توانید در ادامه مطلب نرم افزار FlowCode AVR V5.3.0.0 به همراه سورس پروژه های رباتیک نوشته شده با این نرم افزار را دریافت نمایید.

برای دانلود به این صفحه مراجعه نموده و سپس به بخش ادامه ی مطلب مراجعه نمایید.می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.