شارژ ایرانسل

فال حافظ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات
!Electronic & Technique & Computer _ 7 days a week And 24 hours a day Available
 

سه شنبه 7 آبان 1392

ما هم یک ساله شدیم!!!(این وبلاگ یه وبلاگ علمیه و این مطلب استثنا و صرفا از برای گل روی شما دوستان عزیزم و همچنین یک سالگی ما هست که گذاشتم وگرنه منو چه به این حرفا و چیزا!!!) 
با سلام به همه همه همه ه ه ه!!!
آبان91 تا آبان92 یعنی اینکه ما هم یک ساله شدیم . آره دیگه خلاصه با سابقه شدیم رفت .  خوب بذار یکم از خودم و همچنین از خودمون بگم من MrX و دوست عزیزم  BOY$TAR هستش و هستم. حالا چرا اسم های واقعی مونو نذاشتیم بماند چون اوضاع خیلی امنیتی شده بود البته نه اونجوریااااا.... اما به زودی (ینی حدود 5-6ماهه دیگه) نمایان خواهیم شد شاید هم آقای اسنودن لو مون داد و رفتیم ویکی لیکس معروف بشیم خلاصه بگذریم و کمی از خودمون بگیم...
 ما آبان91 وقتی تصمیم به ساخت این وبلاگ گرفتیم دانشجو بودیم البته نه اینکه دیگه نیستیم ولی اون روز کاردانی بودیم و الان کارشناسی. تو حالو هوای دانشگاه مزخرفمون بودیم که ناگهان به سرمون زد و جو گرفتمون یه سایت درست کنیم که البته این خود ذره ای از اهداف بلند پروازانه ما بود برای آینده ( آره مث جومونگ که هدف والا داشت). پس وبلاگمونو درست کردیم تا ابتدا به صورت آزمایشی روش کار کنیم و پس از اون بریم و یه سایت درست و حسابی دست و پا کنیم ولی خوب از اونجا که ما هیچوقت کارامون طبق برنامه پیش نمیرفتیم نشد و پنچر شدیم!!!  توی این مدت مشکلات زیادی رخ داد که مارو از این کار وا داشت و وقتی واسمون باقی نذاشت  خوب! این هم بگذرد اما در هر صورت تلاشمونو کردیم. مطالب مختلفی مرتبط با موضوع کارمون جمع کردیم  اول خدا و بعد وبلاگهای دیگه ببخشنمون خیلی چیزارو کپی کردیم ولی هرچی گذاشتیم خداییش آخرش منبع رو هم ذکر کردیم و دیگه اینقدرها هم مث بعضی ها بی وجدان نبودیم و نا گفته نمونه که خیلی چیزا هم از خودمون گذاشتیم مث جزوه های درسی که داشتیم و مباحث درسی و کمک آموزشی و کنکوری.(حالا BOY$TAR بدش نیاد میگم که بشترشو هم اون گذاشت). 
خب چی بگم دیگه....؟ نه بسه دیگه بقیشو میذارم واسه همون بعد که گفتم .
خلاصه این شرح حال مختصری از احوال ما بود. دوستان ببخشیدمون ولی به همین منوال تا تا 5-6ماهی که گفتم رو مد اسلیپ یا توی همون خواب زمستونی بسر خواهیم برد ولی قول میدیم خیلی زود با قدرت هرچه تمامتر خواهیم آمد پس منتظرمان باشید که بهار میاد کمبزه با خیار میاد!!!

دوستان عزیزم  منتظر همکاری و نظرات سازندتون هستم .
خیلی دوستون دارم
عاشقتونم
دلم براتون تنگ میشه
به قول دوستان رفتیم که بریم توی افق محو شیم

نه نه نه!!! راستی اینو یادم رفت که بگم که "نوید" اینو بهتون میدم که یه دامنه توپ رزرو کردم واسه سایت که چند وقت دیگه راه میوفته. آدرسشو هم بعد بهتون میگم فعلا تو کفش بمونید چون کلی فسفور سوزوندم واسه انتخاب اسمش!!!

خدا نگه دار...


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
میلاد جمعه 17 آبان 1392 10:30 ب.ظ
خیلی خوبه - اىامه بدین
همکار خواستین هستم در خدمتتون
b0y$tAr پاسخ داد:
سلام
حتما ادامه میدیم:)
داداش ایمیلتو بزار
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.